کاربر گرامی ، شاتل پیامک بر روی رعایت قوانین بسیار سخت گیر بوده و سرویس دهی بدون اختلال به کاربران خود را ، از هر چیز دیگر مهم تر میداند . لذا از شما خواهشمندیم قبل از ثبت نام و خرید سرویس ، حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید .

لازمه استفاده از سرویس های شاتل پیامک ، پذیرفتن قوانینیست که در زیر به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش سامانه پیامک نماید :

ماده ۱ : برای استفاده از پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی و شناسنامه ، اخرین قبض تلفن را در اختیار شاتل پیامک قرار داده و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، و پرداخت هزینه سامانه ، خط اختصاصی فعال میگردد . در صورت عدم تکمیل اطلاعات ،خط اختصاصی نیز فعال نخواهد شد .

ماده ۲ : ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :

 • انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی
 • ارسال هرگونه پیامک شخصی و بی محتوا حتی برای تست به گوشی خود ، غیر مجاز می باشد .
 • پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست
 • استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی
 • استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی
 • بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد
 • ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
 • ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی غیرقانونی می باشد و نیاز به کسب مجوز می باشد ، در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
 • ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی غیرقانونی بوده و نیاز به کسب مجوز می باشد ، ارسال این گونه پیامک های پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
 • تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای نیز غیرقانونی می باشد
 • ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد. ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول … )
 • ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) یا دریافت اطلاعات بانکی و شخصی
 • ارسال هرگونه پیامک درآمد زایی بدون مجوز ممنوع می باشد .
 • ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست
 • تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی ، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی
 • فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک ، غیر مجاز بوده و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد .
 • با توجه به ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ، ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد .

 

 

ماده ۳ : کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی شاتل پیامک بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ? باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .

 • فوراً دسترسی کاربر به سیستم وبسرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد .
 • اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین شاتل پیامک می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .

ماده ۴ : شاتل پیامک تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد .


ماده ۵ : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده پنل پیامک بوده و شاتل پیامک هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر مربوطه ندارد .

ماده ۶ : شاتل پیامک می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد ، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک ، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود همچنین میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت شاتل پیامک قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید .

ماده ۷ : شاتل پیامک سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و تا زمان ارائه سرویس از اپراتور های طرف قرارداد میتواند به مشترکین خود سرویس دهی داشته باشد . در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس های ارائه شده ندارد .

ماده ۸ : شاتل پیامک دارای قسمت پشتیبانی ( داخل سامانه ) می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد . همچنین مشتری تنها می بایست از طریق بخش تیکت در سامانه خود درخواست پشتیبانی ارسال نماید .

ماده ۹ : با توجه به استفاده از خطوط ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ و عدم برگشت هزینه پیامک های نرسیده در این اپراتورها ، شاتل پیامک مسئولیتی در قبال پیامک های نرسیده ندارد .

ماده ۱۰ : شاتل یپیامک در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین ، شرایط مورد نظر به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند . در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده ، پیامک تکی ، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه شاتل پیامک نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید.

ماده ۱۱ : استفاده از این سامانه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد .

 • وب سایت هایی در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری فعالیت میکنند .
 • وب سایت هایی که حقوق مولف محصولی یا خدماتی را نقض میکنند .
 • وب سایت های مربوط به خصومتهای شخصی و یا قومی .
 • وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی می باشد .
 • وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی را نقض میکند .
 • وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی

 

 

ماده ۱۲ : هزینه های پرداخت شده در این سامانه به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد زیرا مبالغ شارژ شده در حساب کاربری در جهت تامین اعتبار در اپراتور ها استفاده میگردد ، لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید .

ماده ۱۳ : کلیه سرویس های شاتل پیامک اعم از پنل و خطوط ، به صورت ۱ ساله در اختیار کاربران قرار میگیرد و کاربران پس از گذشت این مدت می بایست طبق تعرفه موجود در وب سایت اس ام اس قشم ، جهت تمدید پنل و خطوط اقدام نمایند .

ماده ۱۴ : تاریخ و زمان انقضاء پنل ها در پنل هر یک از کاربران موجود و قابل مشاهده می باشد به همین جهت شاتل پیامک وظیفه ای جهت اطلاع رسانی در مورد تاریخ انقضاء پنل ها به کاربران ندارد و کاربر میبایست تا زمانی که پنل ایشان مسدود نشده است جهت تمدید پنل خود از بخش پشتیبانی داخل سامانه اقدام نمایند .

ماده ۱۵ : خط اختصاصی ۱۴ رقمی هدیه تنها ۱ هفته پس از ثبت نام کاربر و یا نماینده در سامانه ، به ایشان تعلق خواهد گرفت و پس از گذشت این مدت زمان دیگر اعتباری نخواهد داشت .

ماده ۱۶ : دامنه ir. هدیه تنها ۱ هفته پس از ثبت نام نماینده در سامانه ، به ایشان تعلق خواهد گرفت و پس از گذشت این مدت زمان دیگر اعتباری نخواهد داشت .

ماده ۱۷ : در صورتی که حساب کاربری به دلیل تخلف مسدود یا غیر فعال شود ، هزینه بازگشایی مجدد ۳۰۰٫۰۰۰ ریال خواهد بود که می بایست پرداخت گردد . همچنین تعهد نامه ای نیز از کاربر متخلف دریافت خواهد شد که کاربر می بایست آن را امضاء و اثر انگشت کرده و برای واحد امور مشترکین ارسال نماید . لازم به ذکر است در این وضعیت حساب کاربری متخلف به مدت یک هفته مسدود میگردد . در صورت تخطی مجدد از قوانین و ارسال غیر متعارف ، اطلاعات شخص متخلف ، بدون اطلاع قبلی به حراست ارجاء داده خواهد شد .

ماده ۱۸ : عضویت در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام ، به منزله پذیرش کلیه قوانین شاتل پیامک می باشد و کاربر تحت هیچ شرایطی نمیتواند به قوانین موجود اعتراضی نماید .

نماد اطمینان