صفحه اصلی » آخرین مطالب » "اخبار شاتل پیامک"

بانک اطلاعاتی کدپستی جدید همراه اول به سامانه اضافه شد. در منوی ارسال قابل دسترس تمام کاربران می باشد. ضمنا نمایندگان از تنظیمات بسته ، بخش ارسال این گزینه را میتوانند برای زیر مجموعه خود فعال کنند.     (ادامه)

مفتخریم که به قوه خرید بالای اعتبار توانستیم کمترین تعرفه ارسال کشور را از ۸۵ به ۸۰ ریال برای هر پیامک بشکنیم. تعرفه پایین تر از ۸۵ ریال با عنوان سازمانی در دو رده کاربری و نمایندگی اعطا میشود. ************************************************** *******   پنل کاربری سازمانی۱: تعرفه هر پیامک فارسی ۸۲٫۴۵ ریال برای اپراتور ۵۰۰۰۱ و ۹۷ ریال برای اپراتور ۱۰۰۰ اعتبار هدیه ۵میلیون تومان مبلغ پرداختی ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان/ سالانه ——————————————————... (ادامه)

به مناسبت ٢٢ بهمن، به اطلاع می رساند از ۲۲ بهمن ماه الی ۱ اسفندماه، با خرید هر ۱۰ میلیون تومان، ۱۰ درصد شارژ بیشتر به عنوان هدیه دریافت نمایید. ۱- اعتبار دریافت شده در این طرح تاریخ انقضا ندارد! ۲- تمامی کاربران و نمایندگان شاتل پیامک نیز می توانند از این طرح استفاده نمایند که در این صورت، علاوه بر ۱۰ درصد افزایش اعتبار برای آن ها، ۱۰ درصد به سود تمامی نماینده های مستقیم و غیر مستقیم کاربر اضافه می گردد. ۳- جهت دریافت سود بیشتر از تراکنش های زیرمجموعه های خود، لطفا هر چه سریعتر نسبت به اطلاع رسانی طرح اقدام فرمایید. به سفارشات اول تا پنجم، یک خط ۸ رقمی را... (ادامه)

با سلام ضمن عرض تبریک به مناسبت ۲۲ بهمن، تخفیف ویژه خرید سامانه پیامک با مشخصات و شرایط زیر فعال شده است: کوپن تخفیف : ۲۲bahman درصد تخفیف : ۲۲%   با شاتل پیامک براحتی فکر کنید! (ادامه)

خدمتی دیگر از شاتل پیامک : ارسال پیامک از طریق نقشه برای هموطنان اسلامشهری نیز فراهم شد! هم اکنون مشتریان عزیز میتوانند با مراجعه به قسمت ارسال  از روی نقش نقشه ، سپس با انتخاب شهر به هر محله ای که میخواهند با تفکیک ایرانسل و همراه اول ارسال کنند! در حال حاضر تنها نقشه شهرهای تهران، کرج، تبریز، همدان، قزوین ، اصفهان، مشهد، اهواز، بندرعباس، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، آمل و اسلامشهر به سامانه اضافه شده است و به زودی در به روزرسانی های بعدی نقشه سایر شهرها به این بخش اضافه خواهد شد. جهت سفارش سامانه میتوانید به ثبت نام سامانه  مراجعه نمایید! &nbs... (ادامه)

ضمن تسلیت به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، به اطلاع می رساند تا روز عاشورا، طرح اعطای خط و تخفیف شارژ به شرح زیر اعلام می گردد: با خرید هر ۱۰ میلیون تومان، ۱۰ درصد شارژ بیشتر به عنوان هدیه + ۳ خط ۱۰ رقمی ۵۰۰۰ دریافت نمایید. با خرید هر ۱۵ میلیون تومان، ۱۰ درصد شارژ بیشتر به عنوان هدیه + خط ۹ رقمی اپراتور ۱۰۰۰ + ۳ خط ۱۰ رقمی ۵۰۰۰ دریافت نمایید. با خرید هر ۲۰ میلیون تومان، ۱۰ درصد شارژ بیشتر به عنوان هدیه + خط ۸ رقمی اپراتور ۱۰۰۰ + ۳ خط ۱۰ رقمی ۵۰۰۰ دریافت نمایید. ۱- اعتبار دریافت شده در این طرح تاریخ انقضا ندارد! ۲- تمامی کاربران و نمایندگا... (ادامه)

ضمن تبریک به مناسبت عید سعید غدیر و عید قربان، به اطلاع می رساند تا روز عید غدیر، با خرید هر ۱۰ میلیون تومان، ۱۰ درصد شارژ بیشتر به عنوان هدیه دریافت نمایید. ۱- اعتبار دریافت شده در این طرح  تاریخ انقضا ندارد! ۲- تمامی کاربران و نمایندگان شما نیز می توانند از این طرح استفاده نمایند که در این صورت، علاوه بر ۱۰ درصد افزایش اعتبار برای آن ها، ۱۰ درصد به سود تمامی نماینده های مستقیم و غیر مستقیم کاربر اضافه می گردد. ۳- جهت دریافت سود بیشتر از تراکنش های زیرمجموعه های خود، لطفا هر چه سریعتر نسبت به اطلاع رسانی طرح اقدام فرمایید. ... (ادامه)

خط ۲۰۰۰۱۳۵ به لیست خطوط اشتراکی اضافه گردید: ۱- ارسال پیامک انبوه با این خط، نسبت به سایر اپراتورها از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. ۲- هزینه وضعیت بلک لیست همانند سایر اپراتورها عودت می گردد. ۳- تعرفه این ارسال متناظر با تعرفه ارسال با خطوط ۵۰۰۰ می باشد. ۴- در صورت افزایش ترافیک ارسال، امکان کاهش تعرفه کلی نیز وجود خواهد داشت. ۵- تفاوت این خط با سایر خطوط فعال اپراتور ۲۰۰۰ (سرویس اصلی)، Send Base بودن آن می باشد؛ در واقع همانند ارسال سایر اپراتورها، فقط هزینه ارسال به شماره های بلک لیست عودت می گردد. (تفاوتی از لحاظ بازگشتی با سایر اپراتورها نخواهد داشت) ۶... (ادامه)

در روز پدر بہ کعبہ سر باید زد بر بام نجف دوباره پر باید زد درحسرت بوسہ بر ضریح مولا صد بوسہ بہدستان پدرباید زد میلاد با سعادت حضرت علی «ع» روز پدر مبارک هدیه شاتل پیامک هر کاربر ۱۰۰ پیامک رایگان مشتریان جدید نیز میتوانید‌ تا ساعت۲۴ روز۲۲ فروردین‌ماه با ثبت نام‌حتی پنل رایگان‌از ۱۰۰ پیامک بهرمند شوند   جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید ... (ادامه)

با توجه به نزدیکی زمان تبلیغات انتخاباتی شورای شهر و ریاست جمهوری طرح ویژه خرید پیامک به مناسبت ایام انتخابات به شرح زیر اعلام می گردد: ۱- خرید ۱۰ میلیون تومان شارژ ۱۰ درصد شارژ بیشتر ۲- خرید ۳۰ میلیون تومان شارژ ۱۰ درصد شارژ بیشتر + خط خدماتی ویژه ۳- خرید ۵۰ میلیون تومان شارژ ۱۵ درصد شارژ بیشتر + خط خدماتی ویژه ۴- خرید ۱۰۰ میلیون تومان شارژ ۲۰ درصد شارژ بیشتر + خط خدماتی ویژه *** زمان ثبت سفارش و خرید از ۱۷ فروردین ماه تا پایان روز ۳۱ فروردین ماه می باشد. *** تراکنش ها حتما می بایست به صو... (ادامه)نماد اطمینان