1,976 بازدید تاریخ انتشار:14 دسامبر 2014

بارها آگهی های روزنامه ها را مشاهده کرده اید، روزانه بیش از هزاران آگهی در سراسر کشور منتشر می شود که پیگیری صحت هر یک از آنها به صورت جداگانه کاری تقریبا ناممکن است. این خود شما هستید که باید موارد امنیتی را رعایت کرده تا از ایجاد مشکل جلوگیری نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی نیز از این امر مستثنا نیست. با توجه به ارسال میلیونها پیام کوتاه در طول یک روز، مورد ذکر شده در ارسال پیامک تبلیغاتی نمود بیشتری پیدا خواهد کرد. شرکتهای زیادی در زمنیه ارائه پنلهای پیامکی تحت وب فعالیت می کنند که هر کدام از آنها به نوبه خود درصدی از پیامکهای تبلیغاتی انجام شده در طول روز را در کشور تامین می نمایند. با توجه به عدم وجود یک نظارت جامع بر روی شرکتهای ارائه دهنده، هر یک از آنها با توجه به توانایی های خود اقدام به تعیین قوانین و روشهای نظارتی نموده اند که با توجه به یکسان نبودن این روشها برخی از آنها کارآمد و برخی دیگر بی تاثیرند.

ماهیت کار پنلهای پیامکی اینترنتی و آنلاین است، به همین دلیل کاربران آن نیز اکثرا افرادی هستند که از طریق وب و اینترنت اقدام به خرید سامانه پیامک می نمایند. شرکتهای ارائه دهنده نیز مانند ایده پردازان نمی توانند به صورت قطع از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل نمایند اما می توانند با طراحی الگوریتمهای کارآمد و تاثیرگذار، از میزان این کلاهبرداری ها بکاهند.

اما با وجود تمام این روشهای نظارتی نیز هنوز در میان ارسال کنندگان پیامکهای تبلیغاتی افرادی وجود دارند که با هدف کلاهبرداری و سواستفاده اقدام به ارسال اس ام اس می نمایند.

مانند سایر روشهای تبلیغاتی دیگر، بهترین ناظر خود شما خواهید بود تا با بررسی هوشمندانه و جامع، از صحت تبلیغ دریافت شده اطمینان حاصل نمایید. هیچ گاه فریب پیامکهایی که به یکباره شما را برنده خوش شانس معرفی می نمایند را نخورید. تمام شرکتهای بزرگ و معتبر، در وهله اول برندگان خود را از طریق تماس تلفنی مطلع می سازند و تنها به ارسال پیامک بسنده نخواهند کرد. توجه داشته باشید که همین امر نیز حتما از طریق شعب رسمی و مرکزی شرکتها انجام خواهد شد.

بارکد و لینک کوتاه این مطلب

QR: بهترین ناظر بر روی ارسال پیامک تبلیغاتی کیست؟

با نرم افزار مخصوص گوشی یا تبلت خود بارکد را اسکن کنید

با این کار شما براحتی به این مطلب دسترسی پیدا خواهید کرد.

http://shatelpayamak.ir/?p=311

میتوانید با لینک کوتاه مقابل نیز دسترسی پیدا کنید

ارسال دیدگاه

شرایط ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو شاتل پیامک
نماد اطمینان